IX MEMORIAŁ O PUCHAR PREZESA MZECWiK Sp. z o.o.

03.06.2015 r. 

DSC03182

DSC03184

DSC03186

DSC03217

DSC03219

DSC03220

DSC03223

DSC03224

DSC03227

 DSC03229

DSC03230

DSC03231

 DSC03232

DSC03234

DSC03236

DSC03237

DSC03239

DSC03240

DSC03241

DSC03242  

Puchary Burmistrza zdobyli:

25 metrów: 

Julia Libuszewska SP 2 - 17,53

Wiktor Czerwiński SP2 - 17,73

50 metrów: 

Natalia Dulska Gimnazjium Nowa Wieś Królewska - 31,13

Kacper Garbarczuk Gimnazjum Wąbrzeźno - 29,91

100 metrów:

Oliwia Niemyt SP2 - 1.46,50

Mikołaj Fiałkowski SP2 - 1.36,19

Najlepsi pływacy w poszczególnych kategoriach wiekowych:

25 m, styl dowolny

dziewczęta rocznik 2007 i młodsze

1.Oliwia Makowska             23,43

2.Jagoda Lupertowicz         27,41

3.Kornelia Granda               30,06

chłopcy 2007 i młodsi

1.Kajetan Dąbrowski           27,44

2.Nikodem Zieliński           31,70

3.Kacper Pyszora                 34,62

dziewczęta 2006

1. Antonina Aleksander       24,25

2. Marcelina Zakrzewska     41,90

chłopcy 2006

1. Nikodem Siałkowski       22,30

2. Piotr Orzechowski           23,70

3. Kacper Sikora                 25,93

dziewczęta 2005

1. Julia Libuszewska           17,53

2. Martyna Zielińska           18,08

3. Gosia Wojnarowska         18,44

chłopcy 2005

1. Wiktor Czerwiński           17,73

2. Jan Wojnowski                 19,04

3. Mateusz Rusinek             27,20

 

50 m, styl dowolny

dziewczęta 2004

1. Oliwia Niemyt                 40,79

2. Weronika Sykuła             44,16

3. Basia Paczkowska           45,70

chłopcy 2004

1. Szymon Bednarczyk       36,85

2. Mikołaj Fiałkowski         37,40

3. Kamil Sadowski               42,76

dziewczęta 2003

1. Marta Mądry                   40,02

2. Kasia Olszewska             42,76

chłopcy 2003

1. Jakub Witkowski             39,16

2. Marcel Radecki               52,31

dziewczęta 2002

1. Aleksandra Stahnke       38,27

2. Oksana Wiśniewska       43,98

3. Agata Zielińska             48,88

chłopcy 2002

1. Marcin Wolter               45,82

2. Krystian Sturman           46,48

dziewczęta rocznik 1999-2001

1. Natalia Dulska                 31,13

2. Olga Wartecka                 35,01

3. Marta Będzichowska       37,91

chłopcy rocznik 1999-2001

1. Kacper Garbarczuk         29,91

2. Jan Neuman                   30,96

3. Cezary Dulski                 32,16

 

100 m, styl zmienny

dziewczęta 2004

1. Oliwia Niemyt               1.46,50

2. Weronika Sykuła           1.59,50

3. Ola Kornacka                 2.00,40

dziewczęta 2005

1. Gosia Wojnarowska       1.47,14

2. Martyna Zielińska         1.47,62

3. Julia Libuszewska         1.47,85

chłopcy 2004

1. Mikołaj Fiałkowski       1.36,19

2. Szymon Bednarczyk     1.45,66

3. Kamil Sadowski             1.59,09

chłopcy 2005

1. Wiktor Czerwiński         1.43,53

2. Jan Wojnowski               1.58,78

3. Mateusz Rusinek           2.19,06

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Organizator – Pływalnia Miejska w Wąbrzeźnie – serdecznie dziękuje panu Sammo Sarbaseta, właścicielowi apteki Centralna, za ufundowanie zawodnikom słodyczy.

 

 

 

 

Dodatkowe informacje