X MEMORIAŁ O PUCHAR PREZESA MZECWiK Sp. z o.o.

01.06.2016 r. 

DSC08687  

DSC08695

 

DSC08697

DSC08700

DSC08706

DSC08707

DSC08708

DSC08714

DSC08715

DSC08716

DSC08721

DSC08724

 DSC08725

DSC08731

DSC08733

DSC08737

DSC08738

DSC08741

DSC08743

DSC08744

DSC08747

 

DSC08748

DSC08752

DSC08754

DSC08757

DSC08758

DSC08759

DSC08761

DSC08763

DSC08765

DSC08774

DSC08776

DSC08777

DSC08780

DSC08783

DSC08784

DSC08785

DSC08787

DSC08789

DSC08792

DSC08793

DSC08794

DSC08797

DSC08798

DSC08803DSC08804

 DSC08805

 DSC08806

DSC08808

DSC08812

 

W dniu 1 czerwca na Pływalni odbyły się imprezy sportowe dla dzieci z szkół miejskich z okazji dnia dziecka. O godzinie 12.30 rozpoczęły się zawody pływackie X memoriału Pawła Bączyńskiego w pływaniu. Zawody rozpoczęły się od powitania przez Prezesa MZECWiK Pana Marka Kondraciewicza przybyłych gości w osobach:

- Burmistrz Miasta p. Leszek Kawski

- Przewodniczący Rady Miasta p. Radosław Kędzia

- Dyrektor SP2 Wiesław Wróblewska

- Dyrektor Sp3  Małgorzata Taczyńska

- Z-cz dyrektora Sp 2 Katarzyna Wąż

W zawodach pływackich uczestniczyło 91 osób. Zawodnicy podzieleni na kategorie wiekowe startowali na trzech dystansach 25 i 50 metrów stylem dowolnym oraz na 100 metrów stylem zmiennym.

Zwycięzcami na poszczególnych dystansach zostali:

Styl dowolny 25 metrów

Dziewczęta

Rocznik2009 i młodsi

1.Maja Mądry 29,84

2.Milena Kilanowska 29,98

3.Marcela Ledwochowska 38,72

Rocznik 2008

1.Zofia Lupertowicz 22,86

2.Jagoda Lupertowicz 23,75

3.Marta Domagalska 26,07

Rocznik2007

1.Oliwia Makowska 18,67

2.Kornelia Granda 23,55

3.Lena Dąbrowska 24,29

Chłopcy

Rocznik 2009 i młodsi

1.Jan Zieliński 45,41

2.Kuba Sitnik 57,63

Rocznik 2008

1.Kajetan Dąbrowski 19,59

2.Szymon Krause 21,95

3.Tymon Zacharewicz 26,97

Rocznik2007

1.Kacper Nędza 24,17

2.Hubert Podemski 25,48

3.Mikołaj Dylewski 26,56

Styl dowolny na 50 metrów

Dziewczęta

Rocznik 2006

1.Marta Szymańska 58,22

2.Marta Libuszewska 1.34,28

Rocznik 2005

1.Martyna Zielińska 36,97

2.Julia Libuszewska 37,01

3.Gosia Wojnarowska 40,79

Rocznik 2004

1.Oliwia Niemyt 36,33

2.Weronika Sykuła 41,14

3.Basia Paczkowska 42,19

Rocznik 2003 do 2000

1.Marta Mądry 37,82

2.Agata Zielińska 47,59

3.Kasia Olszewska 59,30

Chłopcy

Rocznik 2006

1.Kacper Sikora 52,86

2.Marcel Budzyń 54,56

3.Dawid Pszczółkowski 55,29

Rocznik2005

1.Wiktor Czerwiński 37,69

2.Jan Wojnowski 39,61

3.Mikołaj Rudnicki 47,88

Rocznik 2004

1.Mikołaj Fiałkowski 34,96

2.Kamil Sadowski 37,67

3.Krystian Basak 50,12

Rocznik 2003 do 2000

1.Jan Neuman 29,82

2.Szymon Buczkowski 29,86

3.Tomasz Niemyt 32,25

Styl zmienny na 100 metrów

Dziewczęta rocznik 2004 do 2005

1.Oliwia Niemyt 1.30,20

2.Marta Mądry 1.30,84

3.Julia Libuszewska 1.30,92

Chłopcy rocznik 2004 do 2005

1.Mikołaj Fiałkowski 1.29,32

2.Wiktor Czerwiński 1.35,75

3.Kamil Sadowski 1.37,95

Prezes MZECWiK ufundował puchary dla zawodników i zawodniczek za najlepsze wyniki na poszczególnych dystansach:

Puchary za 25 metrów otrzymali:

Oliwia Makowska i Kajetan Dąbrowski

Za 50 metrów:

Oliwia Niemyt i Jan Neuman

Za 100 metrów stylem zmiennym:

Oliwia Niemyt i Mikołaj Fiałkowski.

Zarząd MZECWiK chciałby podziękować panu Radosławowi Kędzi właścicielowi Przychodni  KEMED za ufundowanie słodyczy dla zawodników startujących w zawodach pływackich.

Równocześnie składamy podziękowanie:

- Jarosław Janicki firma FHU

- Bogusław Nowakowski- Zakład Piekarniczo- Cukierniczy

- Sylwia Kraczyńska- PHU „Agatka”

- Agnieszka Redman- ZUP „Cukiernia Królewska”

- Wiesław i Kamil Kociela- Sp. J Piekarnia „Piotruś”

- Piotr Rydzik- FH „Delikatesy pod Arkadami”

Za podarowanie słodyczy którymi mogliśmy w dniu dziecka obdarowywać uczestników imprez jak również młodych klientów pływalni w tym dniu.

Dodatkowe informacje