MITTING PŁYWACKI O PUCHAR DYREKTORA SP NR 2 - 2015

IMG 6569

IMG 6570

VIII Miting Pywacki SP 2 6.03.2015 -1

VIII Miting Pywacki SP 2 6.03.2015 -2

VIII Miting Pywacki SP 2 6.03.2015 -3

VIII Miting Pywacki SP 2 6.03.2015 -5

VIII Miting Pywacki SP 2 6.03.2015 -6

Wyniki VIII Mitingu Pływackiego pod Patronatem Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Wąbrzeźnie

 

ROCZNIK 2007 i młodsi, 25 m

dziewczęta:

1. Oliwia Makowska 0’22”73, SP 2

2. Kornelia Granda 0’27”98, SP 3

3. Jagoda Lupertowicz 0’30”03, SP 3

4. Wiktoria Wiśniewska 0’34”87, SP 2

5. Zosia Lupertowicz 0’40”22, SP 3

 

chłopcy:

1. Jan Miszewski 0’27”06, SP Ryńsk

2. Kajetan Dąbrowski 0’27”65, SP 2

3. Nikodem Zieliński 0’31”09, SP 2

4. Szymon Krause 0’37”76, SP 2

5. Mateusz Libuszewski 0’39”65, SP 2

6. Dawid Leja 0’42”45, SP 2

 

ROCZNIK 2006, 25 m

dziewczęta:

1. Zuzanna Miszewska 0’27”28, SP Ryńsk

2. Wiktoria Onyszczuk 0’37”62, SP 2

 

chłopcy:

1. Nikodem Siałkowski, 0’23”16, SP 2 Golub Dobrzyń

2. Marcel Budzyń 0’30”07, SP 3

2. Miłosz Wilmowski 0’35”45, SP 2

 

ROCZNIK 2005, 25 m

dziewczęta:

1. Julia Libuszewska 0’17”89, SP 2

2. Nadia Szymańska 0’21”81, SP 2

3. Wiktoria Jaworska 0’21”83, SP 2

4. Wiktoria Wiśniewska 0’25”78, SP Ryńsk

5. Zuzanna Sturmann 0’27”33, SP 3

6. Marcelina Łacek 0’29”41, SP 2

 

chłopcy:

1. Wiktor Czerwiński 0’15”89, SP 2

2. Jan Wojnowski 0’20”22, SP 2

3. Bartek Ciupak 0’24”34, SP 3

4. Michał Świdzicki 0’28”49, SP 3

5. Damian Dąbrowski 0’29”10, SP Książki

6. Mateusz Rusinek 0’33”51, SP 2

 

ROCZNIK 2004, 50m

dziewczęta:

1. Martyna Zielińska 0’40”59, SP 2

2. Oliwia Niemyt 0’40”94, SP 2

3. Małgorzata Wojnarowska 0’46”59, SP 2

4. Weronika Sykuła 0’50”50, SP 2

5. Marta Piotrowska 0’53”36, SP 2

 

chłopcy:

1. Mikołaj Fiałkowski 0’37”44, SP 2

2. Szymon Bednarczyk 0’39”09, SP Radzyń Chełm.

3. Kamil Sadowski 0’42”41, SP 2

4. Tymoteusz Wilmowski 0’52”22, SP 2

5. Krystian Basak 0’53”47, SP 3

6. Jakub Więckowski 0’54”87, SP 3

7. Jonasz Kiepe 0’55”90, SP 3

8. Mateusz Wilma 1’12”00, SP 2

 

ROCZNIK 2003, 50 m

dziewczęta:

1. Marta Mądry 0’40”61, SP Krusin

2. Katarzyna Olszewska 0’44”34, SP 3

 

chłopcy:

1. Jakub Witkowski 0’42”93, SP 3

2. Michał Szlak 0’48”21, SP 2

3. Marcel Radecki 0’52”99, SP 3

4. Artur Bauza 0’55”13, SP 2

5. Nikodem Śliwa 1’10”00, SP 2

 

ROCZNIK 2002, 50 m

dziewczęta:

1. Aleksandra Stahnke 0’38”96, SP 3

2. Ada Kwiatkowska 1’31”25, SP 3

chłopcy:

1. Marcin Welter 0’45”81, SP 3

2. Krystian Sthurman 0’47”30, SP 3

3. Norbert Metenia 0’59”06, SP 3

 

ROCZNIK 2001-1999, 50 m

dziewczęta:

1. Natalia Dulska 0’31”66, Gim. NWK

2. Olga Wartecka 0’35”50, Gim. W-no

3. Marta Będziechowska 0’37”41, Gim. W-no

4. Izabela Bauza 0’43”37, Gim. W-no

 

chłopcy:

1. Kacper Garbarczuk 0’30”56, Gim. W-no

2. Tomasz Niemyt 0’32”71, Gim. W-no

3. Cezary Dulski 0’33”60, Gim. NWK

4. Szymon Buczkowski 0’33”63, Gim. W-no

5. Miłosz Wojciechowski 0’35”30, Gim. W-no

6. Mateusz Lupertowicz 0’36”38, Gim. W-no

7. Jakub Ratajczak 0’44”40, Gim. W-no

Dodatkowe informacje