ZAWODY PŁYWACKIE Z OKAZJI 10 LECIA PŁYWALNI O PUCHAR PREZESA MZECWiK Sp. z o.o.

DSC08478

DSC08477

DSC08536 

DSC08539

DSC08540

DSC08485

DSC08487

DSC08494

DSC08499

DSC08513

DSC08514

DSC08517

DSC08519

DSC08520

DSC08521

DSC08525

DSC08527

DSC08530

 DSC08545

DSC08547

DSC08548

DSC08551

DSC08554

DSC08556

DSC08557

DSC08574

DSC08576

DSC08577

DSC08580

DSC08476

DSC08560

 

Zawody pływackie o Puchar Prezesa MZECWIK z okazji 10-lecia pływalni Miejskiej rozpoczęły się  konkurencją na 100 m stylem zmiennym klas V rocznik 2004 - 2005.
W tej konkurencji zawodnicy zaprezentowali cztery style pływackie – Delfin, Grzbiet , Żaba, Kraul.

 

 

Z uwagi na liczbę zawodniczek, odbyły się dwie serie dziewcząt.

I m-ce zajęła Oliwia Niemyt (2004) z czasem 1’38’35

II m-ce Martyna Zielińska (2005) 1’39’35

III m-ce Julia Libuszewska (2005) 1’41’25

IV m-ce Gosia Wojnarowska(2004) 1’42’72

V m-ce Basia Paczkowska (2004)1’52’51

VI m-ce Weronika Sykuła (2004) 1’52’88

VII m-ce Marta Piotrowska ( 2004) 1’53’13

VIII m-ce Wiktoria Jaworska (2005)1’58’83

IX m-ce Nadia Szymańska (2005) 2’01’10

X m-ce Ola Kornacka (2004) 2’01’11

 

W serii chłopców

I m-ce Mikołaj Fiałkowski (2004) 1’30’82

II m-ce Wiktor Czerwiński (2005) 1’43’90

III m-ce Szymon Bednarczyk (2004) 1’44’39

IV m-ce Kamil Sadowski (2004) 1’45’66

V m-ce Jan Wojnowski (2005) 1’49’89

VI m-ce Mateusz Rusinek (2005) 2’06’84

 

Na dodatkowe wyróżnienie zasłużyli: Martyna Zielińska, Julka Libuszewska oraz Wiktor Czerwiński wyprzedzając starszych o rok kolegów i koleżanki na takim dystansie.  

Wszyscy są zawodnikami MUKP „Przyjazne Wody” oraz (poza Olą Kornacką i Szymonem Bednarczykiem) uczniami klasy IV i V oddziału sportowego pływackiego w Szkole Podstawowej nr 2 prowadzonego  przez Trenerkę pływania Barbarę Dąbrowską.

 

Styl dowolny na 25 m

Rocznik 2008

Dziewczęta:                                                    

I  Jagoda Lupertowicz 29’28                         

II Zosia Lupertowicz 25’58                            

III Marta Domagalska 32’10                          

IV Wiktoria Świś 32’56 

 

Chłopcy:

I Kajetan Dąbrowski 22'07

II Szymon Krauze 28'91

III Mateusz Libuszewski 30'09

 

Rocznik 2007

Dziewczęta:                                                 

I Oliwia Makowska 21’04                          

II Kornelia Granda 30’13                              

III Wiktoria Wiśniewska 39’17                    

 

Chłopcy:

I Nikodem Zieliński 29'28

II Kacper Pyszora 29'45

III Hubert Podemski i Mikołaj Dylewski 31'83

 

Rocznik 2006

Dziewczęta:                                                       

I Tosia Aleksander-Zielińska 24’83                  

                                                                     

Chłopcy:

I Marcel Budzyń 26'62

II Szymon Szlak 41'25

 

Za najlepszy czas na dystansie 25 m. stylem dowolnym Prezes MZECWIK wręczył dwóm najlepszym zawodnikom statuetki - OLIWI MAKOWSKIEJ oraz KAJETANOWI DĄBROWSKIEMU – są to  Uczniowie SP nr 2 trenujący pływanie w klubie pływackim Przyjazne Wody pod okiem Barbary Dąbrowskiej.

 

Styl dowolny na dystansie 50 m

Rocznik 2005

Dziewczęta:                                                     

I Martyna Zielińska 38’76                              

II Julia Libuszewska 40’54                                

III Małgorzata Wojarowska 41’58                   

IV Wiktoria Jaworska 46’91                            

V Marcelina Łacek 54’25                             

IV Nadia Szymańska 54’63

VII Zuzanna Sturmann 1’01’61

VIII Konstancja Michaliszyn 1’10’57

 

Chłopcy:

I Wiktor Czerwiński 40’18

II Jan Wojnowski 42’20

III Mateusz Laudański 55’98

IV Mateusz Rusinek 58’14

V Nikolas Morański 1’38'00

 

Rocznik 2004

Dziewczęta:                                                   

I Oliwia Niemyt 38’04                                  

II Weronika Sykuła 42’50                            

III Basia Paczkowska 44’63                        

IV Ola Kornacka 46’02                               

V Marta Piotrowska 47’00                           

VI Zuzanna Waśniowska 52’55                   

VII Zuzanna Czyżak 1’01’48                       

VIII Iga Grzybek 1’16’15                             

 

Chłopcy:

I Mikołaj Fiałkowski 35’92

II Kamil Sadowski 38’47

III  Szymon Bednarczyk 40’68

IV Tomasz Cyrklaff 54’08

V Krystian Basak 54’47

VI Ernest Brunath 59’09

VII Mateusz Wilma 59’64

VIII Mikołaj Bogusz 1’05’13

 

Rocznik 2003

Dziewczęta:                                       

I Marta Mądry 38’63  

                               

Chłopcy:

I Jan Zarembski 43’24         

II Patryk Matyjasik 50’12

 

Rocznik 2000-2002

Dziewczęta:                                      

I Ola Stahnke 38’66                         

II Sona Garbarczuk 39’45              

III Marcelina Sul 44’35                  

IV Agata Zielińska 45’65              

 

Chłopcy:

I Jan Neuman 29’86

II Szymon Buczkowski 31’01

III Tomasz Niemyt 32’75

IV Michał Sułkowski 38’42

V Kuba Ratajczak 39’00

VI Szymon Łacek 45’22

VII Krzysztof Otręba 46’04 

VIII Eryk Jankowski 56’11

 

Za najlepszy czas na dystansie 50 m stylem dowolnym Prezes MZECWIK wręczył dwóm najlepszym zawodnikom statuetki. Wśród chłopców najlepszy czas uzyskał JAN NEUMAN a wśród dziewcząt najlepsza okazała się OLIWIA NIEMYT uczennica klasy V, pokonała starsze od siebie gimnazjalistki.

Dodatkowe informacje