VII MEMORIAŁ O PUCHAR PREZESA MZECWiK Sp. z o.o.

VII Memoriał im. Pawła Bączyńskiego w Pływaniu o Puchar Prezesa MZECWiK Sp. z o. o.

08.06.2013 r. 

DSC07415

DSC07423

DSC07427

DSC07428

DSC07442

DSC07459

Kategoria dziewczęta rocznik 2003 i młodsi - 25m:

I MIEJSCE - Mądry Marta

II MIEJSCE - Olszewska Katarzyna

III MIEJSCE - Sankiewicz Julia

DSC07464

Kategoria chłopcy rocznik 2003 i młodsi - 25m:

I MIEJSCE - Fiałkowski Mikołaj

II MIEJSCE - Zarębski Jan

III MIEJSCE - Szlak Michał

DSC07467

Kategoria dziewczęta rocznik 2002 - 25m:

I MIEJSCE - Pokorowska Weronika

II MIEJSCE - Wiśniewska Oksana 

III MIEJSCE - Stahnke Aleksandra

DSC07476

Kategoria chłopcy rocznik 2002 - 25m:

I MIEJSCE - Firchow Jakub

II MIEJSCE - Dembek Jakub

III MIEJSCE - Otręba Krzysztof

DSC07477

Kategoria dziewczęta rocznik 2001 - 25m:

I MIEJSCE - Stankowska Natalia

II MIEJSCE - Żabicka Aleksandra

III MIEJSCE - Lewczyk Aleksandra

DSC07480

Kategoria chłopcy rocznik 2001 - 25m:

I MIEJSCE - Neumann Jan

II MIEJSCE - Krzewiński Jakub

III MIEJSCE - Galczewski Jakub

DSC07482

Kategoria dziewczęta rocznik 2000 - 25m:

I MIEJSCE - Katra Karolina

DSC07483

Kategoria chłopcy rocznik 2000 - 25m:

I MIEJSCE - Niemyt Tomasz

II MIEJSCE - Wojciechowski Miłosz

DSC07486

Nagrodę główną na 25m - Puchar Prezesa MZECWiK Sp. z o.o. otrzymali:

Mądry Marta - najlepsza zawodniczka (19,07s)

Niemyt Tomasz - najlepszy zawodnik (16,40s)

DSC07488

DSC07495

Kategoria dziewczęta rocznik 1999 - 50m:

I MIEJSCE - Wartecka Olga

II MIEJSCE - Knapp Julia oraz Śliwa Julia

III MIEJSCE - Bauza Izabela

DSC07500

Kategoria chłopcy rocznik 1999 - 50m:

I MIEJSCE - Garbarczuk Kacper

II MIEJSCE - Olszewski Cezary

DSC07503

Kategoria dziewczęta rocznik 1998-1997 - 50m:

I MIEJSCE - Elminowska Lena

Kategoria chłopcy rocznik 1998-1997 - 50m:

I MIEJSCE - Elminowski Bartosz

DSC07507

 Kategoria dziewczęta szkoły średnie - 50m:

I MIEJSCE - Szulecka Aleksandra

Kategoria chłopcy szkoły średnie - 50m:

I MIEJSCE - Rasielewski Filip

II MIEJSCE - Koszewski Tomasz

DSC07512

Kategoria dziewczęta rocznik 2003-2000 - 50m:

I MIEJSCE Stankowska Natalia

II MIEJSCE - Mądry Marta

III MIEJSCE - Niemyt Oliwia

DSC07516

KATEGORIA CHŁOPCY ROCZNIK 2003-2000 - 50m:

I MIEJSCE - Niemyt Tomasz

II MIEJSCE - Neumann Jan

III MIEJSCE - Wojciechowski Miłosz

DSC07519

Nagrodę główną na 50m - Puchar Prezesa MZECWiK Sp. z o.o. otrzymali:

Elminowka Lena - najlepsza zawodniczka (32,03s)

Grabarczuk Kacper - najlepszy zawodnik (34,37s)

 

 

Dodatkowe informacje